Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi

ÜSTÜN DÖKMEN MERİNOS AKKM’DE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİM VERDİ


Yayınlanma Tarihi: 17 Aralık 2017

17 ARALIK 2017

BASIN BÜLTENİ

ÜSTÜN DÖKMEN MERİNOS AKKM’DE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİM VERDİ
- PSİKOLOG-YAZAR ÜSTÜN DÖKMEN, MERİNOS AKKM’DE 750 UEDAŞ PERSONELİNE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ VERDİ. 

BURSA – Psikolog-Yazar Üstün Dökmen, Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde (Merinos AKKM) 750 UEDAŞ personeline kişisel gelişim eğitimi verdi. 

Çalışanlarına periyodik olarak eğitim veren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), Merinos AKKM Osmangazi Salonu’nda Psikolog-Yazar Üstün Dökmen’in katıldığı bir eğitim programı düzenledi. Programa, UEDAŞ’ın hizmet bölgeleri olan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’dan yaklaşık 750 idari ve teknik personel katıldı.
Programda Üstün Dökmen, 3 saat süren bir eğitimle, iş ve sosyal hayatta kaliteli iletişim ve başarıya odaklandı. Eğitimde kişisel gelişimin önemine değinen Dökmen, iletişimin önemi, karar verme, takım kurma ve yönetme ile etkili liderlik özelliklerini hem teorik hem de uygulamalı olarak katılımcılara aktardı. Müşteri iletişimi ve doğru iletişim kanallarının kullanımı gibi konularda da UEDAŞ personeli bilgilendirildi.
UEDAŞ tarafından, düzenli olarak gerçekleştirilen eğitimlerle, çalışanların kişisel gelişiminin artırılması hedefleniyor. “İletişim Eğitimi, Kalite Yönetim Sistemleri, Müşteri İlişkileri Eğitimi” konularında hizmet bölgesindeki personeline eğitimler veren şirket, sosyal ve kültürel etkinlikler ile çalışanlarının motivasyonunu artırmayı amaçlıyor.

MERİNOS AKKM BASIN MERKEZİ