Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi

RAFADAN TAYFA BURSALI SEVENLERİYLE BULUŞTU


Yayınlanma Tarihi: 17 Aralık 2017

18 ARALIK 2017

BASIN BÜLTENİ

RAFADAN TAYFA BURSALI SEVENLERİYLE BULUŞTU
- TÜRKİYE’NİN EN BEĞENİLEN ÇİZGİ FİLM KARAKTERLERİNDEN ‘RAFADAN TAYFA’ EKİBİ, ‘TÜRKİYE’DİR BURASI’ ÇOCUK MÜZİKALİYLE MERİNOS AKKM ORHANGAZİ SALONU’NDA TÜM SEVENLERİYLE BULUŞTU.

BURSA – Yediden yetmişe herkesin severek izlediği ‘Rafadan Tayfa’ çizgi filmi karakterleri, ‘Türkiye’dir Burası’ çocuk müzikaliyle Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde (Merinos AKKM) Bursalılarla bir kez daha buluştu.

Türkiye’nin en beğenilen çizgi film karakterlerinden ‘Rafadan Tayfa’ ekibi, ‘Türkiye’dir Burası’ çocuk müzikaliyle Merinos AKKM Orhangazi Salonu’nda tüm sevenleriyle buluştu. “Eğer güzel ülkemizi daha önce hiç görmemiş bir kişiye anlatmak isteseniz ne yapardınız?” sorusuna cevap arayan Akın ve Rafadan Tayfa ekibi, eğlenceli bir maceraya çıktı. Akın, Kamil, Hayri, Mert, Sevim ve Fatma Nine’nin yer aldığı maceraya bu kez Basri Amca ile Hale de katıldı.

Türkiye’nin dört bir tarafının Rafadan Tayfa ile keşfedildiği müzikalde, ülkemizin güzellikleri en doğal haliyle gösterilirken, geleneklerimiz, kültürümüz ve değerlerimiz samimi şekilde anlatıldı. Ayrıca en özgün şarkılar ve müziklerle macera çocuklara anlatıldı. Sevilen şarkıları da seslendiren Rafadan Tayfa ekibi, çocuklara eğlenceli dakikalar yaşattı.

MERİNOS AKKM BASIN MERKEZİ