Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi

‘ORADA DURUVERSEYDİ ZAMAN’ MERİNOS AKKM’DE SAHNELENDİ


Yayınlanma Tarihi: 26 Kasım 2017

26 KASIM 2017

BASIN BÜLTENİ

‘ORADA DURUVERSEYDİ ZAMAN’ MERİNOS AKKM’DE SAHNELENDİ
- CUMHURİYET’İN KURULUŞ YILLARI VE DÖNÜM NOKTALARINI, BİLİNEN TARİHİN DIŞINDAKİ ANEKDOTLARLA ANLATILDIĞI MÜZİKLİ GÖSTERİ ‘ORADA DURUVERSEYDİ ZAMAN’, MERİNOS AKKM’DE SAHNELENDİ.

BURSA - Cumhuriyet’in kuruluş yılları ve dönüm noktalarını, bilinen tarihin dışındaki anekdotlarla anlatıldığı müzikli gösteri ‘Orada Duruverseydi Zaman’, Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde (Merinos AKKM) sahnelendi.

Merinos AKKM Orhangazi Salonu’ndaki gösteriyi sanatseverler ilgi gösterdi. Sanatçı Pınar Ayhan, salonu dolduran izleyenleri hikayelerle tarih içinde yolculuğa çıkarırken, müzik, dekor ve aksesuarlarla da adeta o dönemleri yaşattı. Gösterinin ardından Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, sanatçı Pınar Ayhan’a çiçek vererek teşekkür etti. Gecenin sonunda Başkan Bozbey, CHP Bursa milletvekilleri Ceyhun İrgil ve Erkan Aydın ile birlikte gösteride emek verenleri kutladı.
Biletlerin, çeşitli sivil toplum kuruluşları aracılığıyla satıldığı müzikli gösteri ‘Orada Duruverseydi Zaman’dan elde edilecek olan gelir, burs ihtiyacı olan öğrenciler için kullanılacak.

MERİNOS AKKM BASIN MERKEZİ