Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi

KOZMETİK VE GÜZELLİK FUARINI 10 BİNE YAKIN KİŞİ ZİYARET ETTİ


Yayınlanma Tarihi: 14 Şubat 2018

14 ŞUBAT 2018

BASIN BÜLTENİ

KOZMETİK VE GÜZELLİK FUARINI 10 BİNE YAKIN KİŞİ ZİYARET ETTİ
- NETWORK FUARCILIK VE MERİNOS ATATÜRK KONGRE KÜLTÜR MERKEZİ (MERİNOS AKKM) TARAFINDAN DÜZENLENEN KOZMETİK SEKTÖRÜNDEKİ BURSA’NIN İLK VE TEK FUARI BUCOS KOZMETİK VE GÜZELLİK FUARI SONA ERDİ.


BURSA - Kongre turizmi ve fuarcılık sektöründe Bursa’nın hak ettiği payı alabilmesi için çalışmalarını hızlandıran Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Merinos AKKM, Network Fuarcılık’ın organizasyonuyla 2018’deki ilk fuarını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.

8 Şubat’ta açılan BUCOS Kozmetik ve Güzellik Fuarı, 11 Şubat Pazar günü muhteşem etkinliklerle son buldu. Merinos AKKM’de 4 gün boyunca süren 2018 yılının ilk fuarını 10 bine yakın kişi ziyaret etti.  

Estetik, dermatoloji, kozmetik, el ve ayak bakımı, yoga, makyaj, zayıflama, teknoloji ürünler, saç bakım ve spa wellness alanlarında faaliyet gösteren firmaların yer aldığı fuarda, yeni ürünler ve yöntemler, eğitim programları, defile ve birçok faaliyet ziyaretçilerle buluştu.

İlk fuarları olmasına rağmen oldukça başarılı bir fuarı geride bıraktıklarını söyleyen Network Fuarcılık Genel Müdürü Hasan Eker, “ Önemli olan katılan firmaları memnun etmemizdi. Firmaların memnun olması ve gelecek yıl fuara katılım göstereceklerini belirtmeleri fuarımızın amacına ulaştığının ve başarılı olduğunun kanıtı oldu. Etkinlikler ile dolu geçen fuarda firmaların önemli bir bölümü de stantlarında aktiviteler yaptılar.  Ziyaretçinin de yoğun olduğu fuarın medyada da geniş yer alması ve halkımıza duyurulması memnuniyet verici. Bursa’nın, yıllardır konuştuğu beklediği bu tarz etkinlikleri gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığımızı belirtmek isterim. Bu fuarın gerçekleşmesinde Merinos AKKM Genel Koordinatörü Sayın Hasan Çepni ile bir yıl önce başlattığımız tanıtım ve hazırlık çalışmaları ve sonrasında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş’ın projeye sahip çıkması çok etkili oldu. Bir kişi veya kurumun değil, Bursa’nın sahip çıktığı ve katkı koyduğu bir fuar oldu. Buradan fuarın başarılı geçmesinde katkı koyan herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Fuarın son gününde Merinos AKKM Genel Koordinatörü Hasan Çepni, Network Fuarcılık Genel Müdürü Hasan Eker, Bursa Kuaförler Odası Başkanı İlker Hüseyin Tan ve Bursa Berberler Odası Başkanı Mustafa Ocak tarafından fuara katılan tüm firmalara sertifika verildi.